Co powoduje bóle głowy przy problemach z kręgosłupem?

Witam. Mam 23 lata. Od dłuższego czasu zmagam się z bólami głowy. Miałem robioną tomografie która nic nie wykazała. Dostałem skierowanie na mr ale to dopiero za 4 miesiace. Od trzech dni mam silne bóle tak ze jest mi aż nie dobrze. Nie wiem czy ma to cos wspólnego ale mam spyndoloze kręgosłupa lędźwiowego, a ostatnimi czasy pobolewa mnie też szyjny. Jedyne leki jakie mi pomagaja to Aulin. Nie wiem czy mam czekac do badan czy szukac pomocy gdzies indziej. Proszę o pomoc.

Witam!
Zmiany w lędźwiowym odcinku kręgosłupa nie mają wpływu na ból głowy. Na specjalistyczne badania, jak pan napisał, musi Pan poczekać, ale proponuję konsultację psychiatryczną, napięcie emocjonalne, lęk, nerwica często dają bóle głowy, które słabo reagują na typowe leki (p/bólowe i p/zapalne), a nieźle "idą" na leki p/depresyjne typu SSRI. Warto spróbować.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.