Co powoduje bóle głowy, szyi i ucha?

Od prawie półtora roku boli mnie głowa ucho szyja i gardło. Byłam u różnych lekarzy robiłam różne badania od podstawowych po np to głowy rezonans kręgów szyjnych przeswietlenie głowy szyi klatki piersiowej usa brzucha wycieli węzeł z szyi i wszystko w elektronarzędzia ze to nerwica albo depresja utajniona. Ja natomiast jestem ciągle w strachu ze to coś złego bo tylko z lewej strony te bóle. Biorę tabletki uspokajajace od kilku miesięcy i raz boli raz nie boli ale ciągle powraca ten ból . Pomocy

Dzień Dobry Pani,

Napisała Pani, że ciągle jest w strachu, z powodu bólów, trwających od ok. półtora roku.

Myślę, że pomocna byłaby dla Pani rozmowa z psychologiem, i być może udałoby się Pani dotrzeć do prawdziwej przyczyny objawów, które Panią niepokoją.

Życzę Pani tylko skutecznej pomocy,
Irena Mielnik-Madej