Co powoduje bóle i opuchnięcia brzucha?

Witam ... w ostatnim czasie źle się czuje a to jak mi się wydaje skupia się przede wszystkim w prawej stronie brzucha ... między pepkiem a kością miednicy ... myślałem że to wyrostek ale wyniki wyszly dobrze ... później przepuklina ale usg nic nie wykazało ... wskazane miejsce jest delikatne opuchnięte i czuje jakby było tam powietrze ... jak leżę i ucisne to pod palcami czuje przelewanych i pęcherzyki powietrza które pękają. stolec od czasu gdy mi się to zaczęło oddaje co 2-3 dni a nie co dzień

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego i kierowac się jego zaleceniami. A czy z jądrami wszystko ok?