Co powoduje bóle i pieczenie żył pod kolanami?

Mam 23 lata i od około 4 lat co jakis czas bola i pieką mnie zyly pod kolanami ze czasem uginają się nogi w stopach w pachwinach pod pachami W nadgarstkach dloniach i karku co może być przyczyną ?? Mam też częste wachania nastroju odczuwam szybciej zmęczenie i jestem odpala zawsze to bagatelizowalam ale teraz mam miesięczne dziecko i zaczyna mi to przeszkadzać tymbardziej ze nawet kawa nie dodaje mi sił i zaczęłam mieć czasem zawroty glowy

witam,

polecam wizytę u osteopaty ponieważ tak długo utrzymujące się objawy mogą prowadzić do poważniejszych patologii.
Inny specjalista z pewnością też mógłby pomóc ale osteopata spojrzy na Panią globalnie i ewentualnie skieruje na dalsze badania.

pozdrawiam
Konrad Skrzat