Co powoduje bóle i przelewania w żołądku w połowie cyklu?

Witam jestem w połowie cyklu misiesiaczkowego miesiączke mam co 29,28 dni od wczoraj pobolewa mnie podbrzusze szczególnie jak siadam oraz tak jak by mi coś jeździło po żołądku dodam że też mam refluks i przyjmuje contix. Refluks nasila mi się właśnie w połowie cyklu dochodzą bole krzyża i nóg samopoczucie się pogarsza w tym czasie brak mi sił czuje się spieta śpiąca. Mam też nerwice która lecze u psychologa oraz pracuje sama nad sobą i są już duże poprawy. Co jest to przyczyną pogorszenia objawi

nerwicą....
Radziłem już chyba aby Pani poddała się specjalistycznej terapii antystresowej ?
W każdym razie dobrze, że przynajmniej chodzi Pani do psychologa.
Pozdrawiam