Co powoduje bóle jąder, krew w spermie po przeziębieniu?

Mam 40 lat. Około 20 września się przeziębiłem (przewiało mnie), ale zwyklym objawom towarzyszyły bóle lędźwiowe. Ogólne rozbicie i częstomocz ustąpiły po 2-3 dniach. Ból plecow towarzyszył mi jednak przez kolejne trzy tygodnie. I wędrował aż do łopatki. Nie był bardzo silny, ake taki przeszkadzający. Potem zaczęło przechodzić. Za to w moczu i w spermie pojawiła się krew. Pobiegłem do lekarza. USG wykazało, że wszystko jest w normie. Badanie moczu - 1-3 erytrocyty, ph 5, bardzo liczne moczany oraz nieliczne kryształy szczawianu (czy jakoś tak). Po drodze pojawiły się 2-dniowe kłopoty z apetytem. Miewam też lekkie bóle jądra. Raz jednego, raz drugiego. no i wraca ten krwiomocz, zwłaszcza po seksie. Albo raczej krew w spermie a potem jeszcze drobiny w moczu.

Radzę w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z urologiem. Objawy jakie Pan przedstawia mogą wskazywać na jakiś stan zapalny w gruczole krokowym. Taki stan wymaga odpowiedniego leczenia często długotrwałego.