Co powoduje bóle kości i powiększone węzły chłonne?

Witam. Od 7 miesięcy mam powiekszone wezly chlonne mialam biopsje cienkoiglowa wyszla dobrze lecz w dalszym ciagu mam je powiekszone mialam robiony rezonans odcinka ledzwiowego wyszla przepuchlina i odwiodnione 2 kregi. Bola mnie kosci barku obojczyki ramiona kosci miednicy od 3 dni mam spuchniete udo nie bylo zadnego urazu mam tepy bol kosci tak mi sie wydaje. Prosze o odpowiedz. Poniwaz chodze od lekarza do lekarza

Lek. Tomasz Budlewski

Przy tego typu objawach konieczna jest szczegółowa Diagnostyka i być może pobranie całego węzła do badania a nie tylko biopsja cienkoigłowe Proponuję udać się do lekarza hematologa.