Co powoduje bóle krzyża i pleców?

Witam. Od kilku dni strasznie boli mnie krzyż. Jak sie połoze i chwile poleze to z ledwoscia moge wstac a po nocy az mi lzy leca jak wstaje i chce sie wyprostowac w dzien jak sie chodze to ustepuje i nawet nie odczuwam tego ze kregoslup mnie bolal a rano znowu jest to samo co to moze byc? Dodam ze na dole plecow mam jakby cieplejsze niz reszta ciala.

Lek. Tomasz Budlewski

A jaka praca? Wysłana rtg kręgosłupa i lub stawów krzyżowców biodrowych . Proszę koniecznie zgłosić się do lekarza rodzinnego