Co powoduje bóle łopatek i bóle lędżwiowe?

Witam Szukam lekarza ,który zajmie sie moim 19-letnim synem,od roku cierpi na bole ledzwiowe,bole łopatek i karku,drżenie rąk i sztywnienie miesni.Do tego nerwica i lęki i osłabienie wzroku.Leczenie wdrożone metodą niekonwencjonalną w kierunku boleriozy.Do tego niedawno ,stwierdzona niedoczyność tarczycy w trakcie leczenia.Nic nie pomaga,Młody człowiek jest na skraju wyczerpania psychicznego.Błagam ,proszę o pomoc.Gdzie sie udać co robic dalej.Nadmienie,ze ortopedzi,neurochirurdzy,psychiatrzy,kreglaże,szkłoła pleców ,oraz lekarz ogólny,nic z tym nie pomogli. Dziękuje za każdą jedna rade. Pozdrawiam Mama Dawida

WItam,
co to znaczy leczenie w kierunku boreliozy ?
Czy była jakaś diagnoza na podstawie odpowiednich badań laboratoryjnych czy to tylko jakieś niepoważne przypuszczenie ?
Naturalnie na podstawie tego co Pani napisała nie za bardzo można coś poradzić, bo za mało danych.
Najlepiej niech się Pani ze mną skontaktuje przez maila - zobaczymy czy można coś pomóc. Najpierw jednak prosiłbym o wykonanie prób tężyczkowych. Pozdrawiam

Witam!
Nie można wykluczyć sprawy nerwicowej, ale zanim skupimy się na nerwicy, należy wykluczyć poważniejsze choroby somatyczne. Wskazane dokładne badanie neurologiczne, RM głowy, EEG. W zależności od uzyskanych wyników pobranie płynu mózgowo-rdzeniowego i potencjały wywołane.
Pozdrawiam i życzę powodzenia
W. Łuczkowski.