Co powoduje bóle pleców w odcinku piersiowym?
Witam, bardzo bolą mnie plecy w odcinku piersiowym, czuje ucisk i trudniej sie oddycha, od miesiąca,ucisk jest ciągly,bez poprawy, robilam rtg,które wykazalo skrzywienie,oraz rezonans w aparacie otwartym odcinka dolnego i piersiowego,w piersiowym wyszlo tylko oslabiony 4-5,5-6,ale w opinie pisze,ze nic nie powoduje ucisku,a ja go czuje ino.Natomiast dolny odcinek s zrobilam, poniewaz boli mnie pod prawym posladkiem oraz przy kroczu,czyli od wewnetrznej stony przez całą nogę,ból jest ciągly.

KOBIETA, 39 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Konieczne zestawienie bezpośredniego badania lekarskiego z powyższym wynikiem . Proszę udac się do lekarza zlecającego rtg