Co powoduje bóle pleców w odcinku piersiowym?

Witam, bardzo bolą mnie plecy w odcinku piersiowym, czuje ucisk i trudniej sie oddycha, od miesiąca,ucisk jest ciągly,bez poprawy, robilam rtg,które wykazalo skrzywienie,oraz rezonans w aparacie otwartym odcinka dolnego i piersiowego,w piersiowym wyszlo tylko oslabiony 4-5,5-6,ale w opinie pisze,ze nic nie powoduje ucisku,a ja go czuje ino.Natomiast dolny odcinek s zrobilam, poniewaz boli mnie pod prawym posladkiem oraz przy kroczu,czyli od wewnetrznej stony przez całą nogę,ból jest ciągly.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne zestawienie bezpośredniego badania lekarskiego z powyższym wynikiem . Proszę udac się do lekarza zlecającego rtg