Mężczyzna , 23 lata Co to moze byc? Mam 23lata boli mnie podbrzusze z lewej str. Czesem zakuje boli również jadro z lewej str zauwazylem ze chyba najadrze mi sie powiekszylo wzgledem prawego oraz dotykanie gornej czesci lewego jadrado boli. Jest znecznie nizej od prawego i czuje 24h dyskomfort . Bylem u lekarza rodzinnego tydz temu z tym zapisał mi anapran ec 500 ale nic nie pomaga a od tamtego czasu jest gorzej. Dziekuje z gory za pomoc.
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Urologia – Urolog jest specjalistą, który zajmuje się chorobami związanymi z układem moczowo-płciowym. Do wizyty u urologa warto się przygotować, gdyż z reguły wiąże się ona z dużym stresem u pacjenta. Sprawdź, jakie objawy powinny skłonić cię do zgłoszenia się do poradni urologicznej.
  • Chirurgia – Operacje są podstawą gałęzi medycyny nazywanej chirurgią. Nazwa ta powstała z greckich słów: cheir − ręka, ergon – czyn, działanie. Określenie „chirurgia” jest używane jako skrót bardziej szczegółowej nazwy „chirurgia ogólna”.

Nasi lekarze odpowiedzieli też na kilka podobnych pytań innych użytkowników: