Co powoduje bóle pośladków?

Witam, od dłuższego czasu mam bóle pośladków albo z jednej albo z drugiej strony albo w obydwu na raz, ból nasila się gdy leżę na łóżku i chce wstać, wtedy nawet nie mogę się wyprostować (ból pojawia się jakby z lewej strony pośladka po środku i pod pośladkiem) utrudnia mi to chodzenie i spanie, utykam jak kaczka, nimesil nie pomaga tak jak powinien, inne leki nie działają, na pogotowiu podali mi dexaven i ketonal w zastrzyku to dopiero mi przeszło na około 24 godziny... Byłem na 5 wizytach u Fizjoterapeuty i pomógł mi on ma ból kręgosłupa, w rezonansie magnetycznym robionym w zeszłym roku wyszło zniesienie fizjologicznej lordozy lędzwiowej i szyjNej, nie robiłem tylko zdjęć ani rezonansu bioder, ból pojawia się pod pośladkami, w środku po boku pośladka, nad pośladkiem czasem ból idzie do uda ale lekko, zapierając nogi o coś i próbując JE wyprzeć na zewnątrz lub do wewnątrz można się popłakać z bólu.

Dzień dobry,
przyczyn może być wiele, ale w pierwszej kolejności proponuję udać się do fizjoterapeuty, żeby sprawdził czy nie ma nadmiernego napięcia mięśni gruszkowatych i pośladkowych średnich-pomiędzy tymi mięśniami przebiega nerw kulszowy. Możliwe też, że ma Pan przepuklinę centralną uciskającą na korzenie nerwowe. Odradzam notoryczne branie leków przeciwbólowych.

Pozdrawiam serdecznie