Co powoduje bóle przy kości potylicznej?

Dzień Dobry,Boli mnie głowa przy kości potylicznej. Wyczuwalny jest coś w rodzaju guzka i przeskakuje słychać lekkie pstryknięcie pod palcem. Miałem robiony rezonans,eeg wszystko okej. Nie mam nerwicy ani depresji. Uprawiam sport, ale czuje dyskomfort w tym punkcie. Zastanawiam się czy to nie zmiana podskórna powoduje ten dyskomfort i przyciska na kość. Ból jest stały, leki na nerw potyliczny nic nie dały. Szyja mnie nie boli ani trochę tylko ten punkt dokładnie. Jakie badanie należy wykonać?

Witam Pana Serdecznie,

Proponowałabym skonsultować to z lekarzem pierwszego kontaktu, który podejmie potrzebne (o ile będzie celowość) decyzje diagnostyczne.

Z przesłaniem dla Pana wszystkiego najlepszego,
irena.mielnik.madej@gmail.com