Co powoduje bóle ucha, kołatanie serca i zaburzenia równowagi?

Dzien dobry. Od jakis 2 tyg niedobrze sie czuje. Zaczelo sie od bolu ucha i promieniowania do szyi, kolataniu serca i braku rownowagi oraz sily.. Nie ukrywam duzo sie naczytalam w internecie i byc moZe to obsesja. Teraz jest tylko bol glowy ktory ciagle zmienia miejsce i oslabienie ktore wystepuje rano.. Zrobilam badania krwi pare dni temu ktore wykazaly ze moj poZiom eozymophile ( z niemieckiego poniewaz mieszkam w niemczech) wynosi 10,6 a maksimum to 7. Czy moge miec pasozyty czy to nerwica

Dzień dobry,

zapewne chodzi Pani o Eosinophile Granulozyten.
Norma wynosi Eosinophile Granulozyten 50 - 250/µl
więc nie wiem skąd Pani wzięła te 7.
Ale załóżmy, że ma Pani poziom podwyższony.
Faktycznie może to oznaczać, że ma Pani robaki czy pasożyty.
Jednak może to świadczyć o innych chorobach np. chorobach skóry.
No i stres też moży wywołać takie zakłócenie. Powinna się Pani gruntownie
przebadać i dopiero jak inne badania nic nie wykażą ( czego Pani życzę chociaż lepiej mieć robaki niż nerwicę ) może Pani przyjechać do mnie na odstresowywanie do Gronau w Westfalii gdzie raz w miesiącu przyjmuję-
Pozdrawiam