Co powoduje bóle w lewym boku na dole?

Od kilku miesięcy boli mnie cos w lewym boku na dole, tak jakby jajnik. Byłam u ginekologa i wszystko ok. Miałam robione także usg jamy brzusznej i wykryto tylko kamienie nerkowe w prawej nerce. Ból zmniejsza się po wyróżnieniu i najbardziej boli podczas zaparć, które pojawiają się co jakiś czas. Podczas normalnego stolca boli tylko przy przeciąganiu się. Jeśli to ważne to od wielu lat mam tak że wielkie emocje, nagły silny stres powoduje u mnie biegunkę w ciągu 60s. . Czy to coś groźnego?

Lek. Tomasz Budlewski

Opis może wskazywać na uchylkowatosc jelita grubego. Sugeruje wizytę u lekarza gastroenterologa

Jeśli diagnostyka nie wykaże zmian patologicznych, to objawy mogą wskazywać na dysfunkcje jelita grubego (esicy) spowodowane nadmiernym napięciem powięziowym. Wówczas kroki należy skierować do osteopaty lub fizjoterapeuty zajmującego się terapią trzewną.