Co powoduje bóle w lewym podbrzuszu przed miesiączką?

Witam, Kilka dni przed miesiączka wystąpił ból w lewym podbrzuszu, ale po kilku godzinach zniknął. Jestem aktualnie w 15 dniu cyklu i od wczoraj czuje mocny ból w tym samym miejscu ( pierwsze co przychodzi mi na myśl to jajnik? ). Siedząc nie czuje nic, natomiast przy chodzeniu sprawia i ból w szczególności gdy robię krok lewa nogą.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego lub ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć