Co powoduje bóle w łydce i zimne stopy?

Witam Chcialbym sie dowiedziec co to moze byc? Mam 22 lata. Od kilku lat odczuwam bol w lydce, czasami w obu,ktory mija po odpoczynku.Odkad pamietam mam tez zimne dlonie i stopy.Mam tez stwierdzone nadciśnienie ,,bialego fartucha". Od kilku lat biore leki przeciwpadaczkowe. Czy to moze byc miazdzyca albo jakis zakrzep?Dodam jeszcze ze nie pale,

Lek. Katarzyna Szymczak

Mogą to być objawy nieprawidłowego krążenia, chciaciaz nie pasuje młody wiek, ewentualnie jeszcze żylaki, niedobór magnezu czy potasu. W razie niepokoju sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam