Co powoduje bóle w podbrzuszu i wynik badania krwi?

Proszę o interpretację.Od 5 lat mam bóle w nadbrzuszu z lewej strony.Mimo licznych badań, diagnozy brak.Od 3 tygodni pojawiły się nudności,nasilił się uciskowy ból brzucha.Wyniki z początku maja-morfologia,OB, Fibrynogen,D-dimer,kreatynina,kwas moczowy,lipidogram,alt,ggtp,magnez,crp,tsh też w normie. GLUKOZA na czczo 5,69 (3,90-5,50), CA-125 55,87 (<35,00), Ca 19-9 w normie.Wczoraj morfologia ok oprócz PCT 0,4.Krzywa glukometrem 1badanie 4,96 po1h dożylnie11,06 po2h 9,34(<7,80)Amylaza lipaza ok

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po przeanalizowaniu wszystkich wyników będzie można zalecic odpowiednie dalsze postepowanie