Co powoduje bóle żołądka po jedzeniu i szybsze bicie serca?

Witam. Mój problem dotyczy żołądka i pracy serca. Od dłuższego czasu mój żołądek nie wyrabia po zjedzeniu czegokolwiek, również przy nie jedzeniu. Cały czas boli. Nie jest mi niedobrze, to jest fizyczny ból. Nie mam pojęcia co to może być, lekarz do którego chodziłem stwierdził, że wszystko jest w porządku, a jednak boli cały czas. Co do serca- po wejściu na drugie piętro serce bije 3 razy szybciej i robi mi się słabo, po naprawdę małym posiłku. Schudłem 20 kilo w 3 miesiące. Co mogę sprawdzić?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje zapis ekg i konieczna wizyta u lekarza kardiologa oraz gastroenterologa