Co powoduje bóle żyły w nodze oraz duszności i obrzęk klatki piersiowej?

Witam mam 34l.od kilku tygodni boli mnie zyla na lewej nodze przy kostce od dwóch dni pojawił się obrzęk i zaczerwienienie duszność w klatce zawroty głowy i szybko się męczę proszę o pomoc co to może byc

Witam,

wiele wskazuje na problemy jamy brzusznej. Ponieważ krew żylna wraca do jamy brzusznej i powinna mieć swobodny odpływ, zawroty głowy mogą być z tym powiązane. Czy nie zauważyła Pani problemów z trawieniem lub wypróżnianiem się?
polecam skonsultować swój przypadek z kimś osobiście ponieważ jest wiele objawów i prawdopodobnie są ze sobą powiązane więc należałoby je leczyć jednocześnie.

pozdrawiam serdecznie
Konrad Skrzat