Co powoduje boleści brzucha nad pępkiem?

Ostatnio przez 3 dni miałam boleści brzucha nad pępkiem. Kłucie i wgniecenie. Do tego przelewanie i odbijanie. Po 2 dniach zażywania nospy i diety przeszło. Czy może to być wina kamieni w woreczku żółciowym, które wykryto 2 tygodnie temu na usg?

Lek. Tomasz Budlewski

Teoretycznie może. Lecz konieczne jest badanie lekarskie po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć