Co powoduje brak ciąży przy niedoczynności tarczycy?

Mam 33lata niedoczynnosc tarczycy i od roku brak owulacji.13lat nigdy nie zaszlam w ciaze.jaki moze byc powod braku ciazy.bardzo mnie to cieszy ze jestem bezplodna.pytam z ciekawosci

Dzień dobry,

przyczyna może być zupełnie inna niż niedoczynność tarczycy. Aby postawić diagnoze musiałaby Pani przejść szereg badań pod kontrolą ginekologa.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga