Co powoduje chorobę Crohna?

Maz ma 41 lat trzy lata temu zdiagnozowono chociaz badania wycinkow nie potwierdzaja w 100%chorobe crohna w chwili obecnej jest diagnoza wzj na wynikach badan pisze prawdopodobnie ,mozliwe ,wskazuje albo crohn lub wzj... Morfologia jest idealna nawet w atakach choroby ob i crp jest jedno cyfrowe... Nie ma rowniez anemi ...mimo tego ze krwawi ...teraz doszly bole nog wybroczyny na nogach brak sil ..wykryto paciorkowca gr..c...i.silny kaszel..jest jakas bakteria co moze to powodowac ...

Lek. Tomasz Budlewski

A jakie leczenie zostało zastosowane? Co do wybroczyn konieczna jest pilna wizyta najlepiej u lekarza prowadzacego diagnostykę. Sadze ze wskazana jest konsultacja lekarza hematologa.