Zapytaj lekarza

1 , 0 1 0 , 2 6 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co powoduje chwilową senność?

od jakiś 2 tyg. odczuwam dziwne ataki senności trwają krócej niż sekundę z rożną częstotliwością trudno jest to fachowo opisać ale oczy mi się zamykają czuje jakbym tracił świadomość a odróżniam senność od zasłabnięcia. Mam zaburzenia lękowo-depresyjne mieszane nie jadam za bardzo mięsa a moja dieta składa się przede wszystkim z fastfood'ów i innych potraw wysoko węglowodanowych żyje w stresie i nie uprawiam sportu wręcz cale dnie spędzam przed komputerem jednak jestem chudy. z góry dziękuje.
MĘŻCZYZNA, 19 LAT 11 miesięcy temu

Badania krwi - hemoglobina

Hemoglobina jest podstawowym składnikiem krwinek czerwonych. Jest nie tylko barwnikiem nadający krwi czerwony kolor, ale pełni również ważną funkcją ? transportuje tlen do tkanek. Lekarz Łukasz Kowalski objaśnia szczegóły dotyczące badania hemoglobiny.

Witaj,
Bez względu na to jakie są przyczyny powstawania Twoich dziwnych ataków senności warto spróbować zmienić dietę oraz trybu życia. Stagnacja będąca prawdopodobnie skutkiem zaburzeń lękowo-depresyjnych może znacznie pogorszyć Twój stan psychiczny. Jeśli poddajesz się farmakoterapii warto również skorzystać z pomocy psychologa bądź psychoterapeuty.

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety