Co powoduje ciągłe zmęczenie i co oznaczają wyniki badania krwi?

Witam, Mam 26 lat. Kilka dni temu robiłam morfologię (rok temu byłam u hematologa- ponieważ były jakieś odskocznie od normy- erytrocyty, mpv, pdw i p-lcr, natomiast limfocyty w normie..moje samopoczucie odbiegało od normy- co miesiąc zapalenie gardła, zawroty głowy, zmiany skórne na łokciach- jakby krew podeszła pod skórą, poty nocne- raz na jakiś czas, ciągłe uczucie zmęczenia, problemy ze snem- budzenie się w nocy, raz na jakiś czas- dziwne swędzenie ciała (w nocy), powiększone szyjne węzły chłonne- hematolog ostatecznie stwierdził, że "coś jest nie tak, ale nie wie co, bo leukocyty w normie" ). Te objawy jakie były takie są - czyli trwają od roku. Aktualne wyniki morfologii: erytrocyty 3,91, mch-śr.masa Hb w erytr. 32, mpv 13,6, pdw 20,4, p-lcr- 54,5, neu% 70,4, lym% 20,6, ret- he ekw.Hb w ret. 36,7, ob 2, żelazo 122. Teraz zastanawiam się czy przesadzam, niby przyzwyczaiłam się do ciągłego zmęczenie, a z drugiej strony- chciałabym wreszcie czuć się wypoczęta. Pozdrawiam

Witam, bulimia to nie jest grzech tylko choroba. Choroba z której można się wyleczyć. Niezdrowy tryb życia, który Pani prowadzi
naturalnie ma wpływ na wyniki badania w jakim stopniu nie można na podstawie opisu powiedzieć. Co doPani konkretnego pytania
ASO 276 może świadczyć o trwającym bądź przebytym już zakażeniu paciorkowcami.
Reasumując radziłbym odwiedzić lekarza domowego, a także zajęć się leczeniem Bulimii na wstępie psychoterapeutycznie.
Pozdrawiam

Witam, niestety computer się znarowił i wysłał do Pani odpowiedź na temat bulimii. Przepraszam.
Co do Pani pytania, myślę, że powinna Pani zasięgnąć opinii endokrynologa.
Na podstawie tego co Pani napisała nie można postawić diagnozy bo byłyby to tylko spekulacje. A poza tym przyczyn Pani zmęczenia i złego samopoczucia może być wiele. Także nie wykluczałbym
podwyższonego poziomu stresu.
Po wizycie u endokrynologa odwiedziłbym dlatego psychoterapeutę. Pozdrawiam