Co powoduje ćmiący ból w okolicach lewego dołu biodrowego?

Ćmiący ból w okolicach lewego dołu biodrowego u mężczyzny (wymuszane, wydawalo mi sie, ze szynka, ktora zjadlem byla nieswieza).. Trwa i trwa.. Co to moze byc? Tyle razy wymiotowalem nigdy mi nic nie było. Naderwałem mięsień? Przepuklina? A może nie daj boże coś sobie zrobiłem z jelitem czy moczowodem? Proszę o pomoc. Gazy wychodzą normalnie, sikam też bez bólu. Dziękuję

Witam , objawy , które Pan podaje są bardzo różnorakie i dotyczące bbb. różnych sfer!!! Nie jestem w stanie na odległość-bez zbadania pacjenta powiedzieć nic konkretnego!!! Proszę udać się do lekarza pierwszego kontaktu! z.żurawski