Co powoduje codzienne bóle głowy w różnych miejscach?

Od tygodnia codziennie boli mnie głowa w różnych miejscach w tyle , skronie nie jest to silny ból co jakiś czas kujący. Kiedyś też tak miałam ale przeszło. Ciśnienie mam w normie, chyba że się zdenerwuje i boje się że coś mi jest podwyższa mi się ostatnio mialam 150/82 jak wróciłam do domu to 125/72 . mam takie leki , że to coś powaznego. Złapie mnie i wtedy robi mi się gorąco , słabo , trzesa mi się ręce i przechodzi. Nie wiem czy to ma powiązanie z tymi bólami głowy. Mam 20 lat

Witam!
Wygląda to na sprawę nerwicową, ale czasem objawy nerwicowe towarzyszą poważniejszym skutkach chorobom i najpierw należy je wykluczyć!
Badanie neurologiczne,RM głowy, EEG. W zależności od uzyskanych wyników dalsze postępowanie.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.