Co powoduje częste bóle głowy, zmęczenie i senność?

Witam! Mój 20-letni partner ma problem. Bardzo często boli go głowa, zmęczenie i senność od dawno mu dokucza. Czasami przez to brak mu chęci do życia. Pracuje fizycznie w gospodarstwie rolnym. Nie spożywa dużo alkoholu, nie pali. To nie trwa bezustannie czasami jest w porządku po jakimś czasie to powraca. Czy to może być spowodowane, nie odpowiednim odżywianiem, zbyt małą ilością snu? Czy to może być spowodowane upadkiem z drzewa w dzieciństwie? Jakie wykonać badania? Proszę o pomoc! Dziękuje!

Witam serdecznie,

objawy, które Pani opisuje oczywiście mogą być spowodowane zmęczeniem, brakiem snu, nieodpowiednią dietą i stresem ale proszę zgłosić się do lekarza pierwszego kontakt, który zleci odpowiednie badania.
Pozdrawiam
Joanna Wasiluk
Dietetyk

Dzień dobry,

takie objawy mogę być efektem nieprawidłowego odżywiania się, małej ilości regeneracji w ciągu dnia lub zaburzeniami hormonalnymi. Proszę się skontaktować z lekarzem rodzinnym, który zleci odpowiednie badania.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga