Co powoduje częste miesiączki po podwiązaniu jajników?

Mam 45,W pazdzierniku 2015przez cesarke urodzilam moje 5 dziecko.przy okazji podwiazalam jajniki. Okres ostatnio mam co 2 miesiace, tylko ze teraz mialam tydzien temu i znowu zaczelo sie mocne krwawienie. Co to moze byc? 3 miesiace temu robiono mi padanie czy czasem moj organizm sie Nie przygotowuje do menopausy, i wyszlo ze nie. Czy musze isc znowu do lekarza? Co to jest?

Lek. Katarzyna Szymczak

Sugeruję kontrolę u ginekologa, objawy mogą wskazywać na zaburzenia hormonalne.
Pozdrawiam