Co powoduje dolegliwości bólowe na twarzy?

Dzień dobry! Odczuwam wiele dolegliwości bólowych na twarzy, mam podwichnięte stawy skroniowo-żuchwowe (na razie nie wymyślono innego wytłumaczenia, choć rehabilitacja nie przynosi poprawy). Gdy zakładam soczewki, zaczyna mnie piec prawe oko i ból prawej części twarzy zdecydowanie się nasila. W jaki sposób soczewka na oku może wiązać się z bólem okolicy żuchwy, policzka i drętwieniem oraz pieczeniem w tym obszarze? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Witam.proponuje zapisać się na medycynę. A tak poważnie to jeżeli soczewki Pani szkodzą to proszę ich nie nosić. Dolegliwości bólowe twarzy związane są np z zapaleniem zwój Gassera n.V czaszkowego. Spowodowane to może być np zapaleniem korzenia zębowego osemek lub starych szóstek lub przewlekłym zapaleniem zatok. Pozdrawiam serdecznie