Co powoduje drętwienie lewej ręki i palców?

Proszę o pomoc Ponad miesiąc temu zaczęła mi drętwieć lewa ręka. Przy wyprostowaniu ręki razem z dłonią dwa palce ( środkowy i serdeczny) złacząja się.również przy uniesieniu ręki do góry na dłuższą chwilę (np 30 sek) odczuwam uczucie ciepła biegnącego od barku Do palców dłoni. Do tego doszły okropne bóle głowy, zawroty, szumy w uszach, ból szczęki, mroczki przed oczami, zaburzenia snu i koncentracji. Podstawowe badania krwi jak i glukoza, cholesterol, TSH, FT3 I FT4 są na normalnym poziomie.

WItam serdecznie,

objawy o których Pani pisze nie są na tyle jednoznaczne aby można było postawić diagnozę. Zresztę i tak nie diagnozujemy na podstawie opisu.
Radziłbym w związku z tym wizytę u neurologa, a następnie u psychoterapeuty.
Pozdrawiam miło