Kobieta , 27 lat Witam, od jakiegoś czasu coś dziwnego dzieje się z moim organizmem - jakby wszystko "na raz" zaczęło działać nie tak... Zaczęło się od drętwienia nóg i problemów z równowagą... aktualnie równie często drętwieją ręce, szczypią oczy, mam wrażenie dużego ciśnienia w głowie, któremu towarzyszy zatkane ucho... Zdarza się, że zaczynam się dusić, ale mam przy tym wrażenie, że za dużo powietrza dostaje się do płuc i się nie mieści... Zawsze byłam okazem zdrowia, nie mam pojęcia co się nagle stało...
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • NeurologiaNeurologia to dziedzina medycyny zajmująca się schorzeniami obwodowego i ośrodkowego układu nerwowego. Jest silnie spokrewniona z psychiatrią i polega na odkrywaniu przyczyn uszkodzenia systemu neuronalnego.
  • Zatkane ucho – Zatkane ucho denerwuje, przeszkadza w odbieraniu dźwięków i rodzi uczucie dyskomfortu. Przyczyny zatykania się uszu są różne: spływanie wydzieliny z zatok do przewodów słuchowych, permanentny katar, zalegająca woskowina czy zapalenia ucha.

Nasi lekarze odpowiedzieli też na kilka podobnych pytań innych użytkowników: