Co powoduje drętwienie nóg, problemy z równowagą i ciśnienia w głowie?

Witam, od jakiegoś czasu coś dziwnego dzieje się z moim organizmem - jakby wszystko "na raz" zaczęło działać nie tak... Zaczęło się od drętwienia nóg i problemów z równowagą... aktualnie równie często drętwieją ręce, szczypią oczy, mam wrażenie dużego ciśnienia w głowie, któremu towarzyszy zatkane ucho... Zdarza się, że zaczynam się dusić, ale mam przy tym wrażenie, że za dużo powietrza dostaje się do płuc i się nie mieści... Zawsze byłam okazem zdrowia, nie mam pojęcia co się nagle stało...

Sugeruję konsultację u neurologa i równolegle u psychologa, ponieważ przyczyny mogą być różne. W razie jakichkolwiek pytań jestem do dyspozycji. Pracuję także przez Skype oraz udzielam konsultacji telefonicznie.

Pozdrawiam serdecznie!
Magdalena Nagrodzka
PSYCHOLOG KLINICZNY, PSYCHOTERAPEUTA
www.nagrodzkacoaching.pl