Co powoduje drętwienie prawej nogi i ręki?

Witam.Mam 28 lat od ponad 3 tygodnia mam złe samopoczucie.Mam zawroty głowy oczoplas razi mnie światło kręci mi się w głowie jakbym była pijana kiedy jadę samochodem to mi nie dobrze A po zatrzymaniu gdy wysiadam mam wrażenie że się przewroce.Mialam badania krwi i moczu które są w normie badanie eeg wykazało dyskretne zmiany w prawej okolicy rolandycznej nie wiem co oznacza bo nikt mi nie chce wytłumaczyć miałam również badanie płynu mozgowo rdzeniowego które nic nie wykazało badanie słuchu w normie lekka różnica prawe ucho słabsze ale Pani badająca mówiła że to nie duża różnica.Ostatnio doszły takie objawy jak drętwienie prawej ręki i nogi lekkie boli mnie również kręgosłup w części ledzwiowej. Czesto jedt mi nie dobrze nie mogę patrzeć na ruchome obrazy.Lekarze nic nie widzą A ja mocno się martwię bo mam 3 letnie dziecko.Co to może być?

Lek. Tomasz Budlewski

A czy były jakieś badania neuroobrazowe? Wskazana wizyta u lekarza neurologa i dalsza diagnostyka