Co powoduje drętwienie rąk i mrowienie?

od 2 tygodni pracuje i zaczely mi dretwiec rece czuje mrowienie moja praca polega na wieszaniu n tasmie komponentow okiennych caly czas ta sama pozycja czy to jest przuczyna mojego bolu

Witam!
Mogą to być zmiany uciskowe na nerwy i naczynia krwionośne w stylu zespołu cieśni. Należy zrobić EMG i przewodnictwo nerwowe w kończynach górnych.
Powodzenia
W. Łuczkowski.