Co powoduje drętwienie skóry stopy?

Witam, jestem chłopakiem, mam 20/21 lat. Zaniepokoiła mnie pewna sytuacja, a mianowicie, gdy dotyka w lewej stopie trzy palce duży i dwa obok, oraz trochę w okolicy (schodzi na stopę), zwłaszcza na stronie zewnętrznej. Odczuwam tak jakbym miał tam skórę odmrożoną, mrowienie, potraktowanie tego miejsca mocniej na przykład podrapanie (lekkie( wywołuje duży dyskomfort, tak jakby nie był to brak czucia, a wręcz odwrotnie. Zauważyłem to dwa dni temu, ale teraz znowu, próbowałem rozruszać, ale bezefek

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć