Co powoduje drżenie nóg w nocy?

Witam.Mam pewien problem.Od pewnego czasu w sumie to od roku.Mam dziwne drzenie nog w nocy,czuje ze sie trzese .Czuje ja mi nogi chodza i brzuch.Z lewej strony tutaj gdzie jest serce tak mnie trzesie tak jakby drzalo do tego boli mocno ale nie zawsze tak mocno jakby cos kolo .Dretwieje mi reka cala i palce.Do tego puchna mi nogi w kostkach.Czy chodze czy siedze caly czas mam opuchniete kostki .Co to moze byc.Lekarz nie widzi problemu z kostkami.

Witam!
Większość przedstawionych przez Panią skarg wydaje się mieć podłoże nerwicowe i swoje kroki należy skierować do psychiatry lub psychoterapeuty. Jeżeli chodzi o opuchliznę nóg e kostkach, to powinien sobie z tym poradzić lekarz rodinny lub internista.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.

Witam, rozumiem, że opisane objawy bardzo Panią niepokoją i sprawiają dyskomfort. Jeśli lekarz nie stwierdza chorobowej przyczyny problemów, zachęcam do udania się do psychoterapeuty, lub psychiatry ponieważ takie objawy są często oznaka problemów o podłożu psychologicznym tj. nerwica, obciążenie stresem. Pozdrawiam