Co powoduje duszności i bóle brzucha?

Witam od paru lat mam duszności przeważnie i bóle bóle brzucha lewej stronie robilem już wiele badań typu przeswietlenie brzucha badania krwi różnego rodzaju badaalem serce dodam jeszcze że napady duszności które mam czasem są takie ze musze wyjść na powietrze bo czuje jak bym nie mógł wziąść głębokiego oddechu jak bym miał zaraz umrzeć parę razy wzywałem karetkę lecz po sprawdzeniu ciśnienia miałem trochę wysokie tętno lecz i tak było w normie co stwierdzili w karetce

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza kardiologa oraz lekarza rodzinnego. Po wykluczeniu chorób mogących powodować tego typu objawy nalezy pomyśleć np o nerwicy