Co powoduje duszności, zawroty głowy i zmęczenie?

Mam 19 lat . Od tygodnia mam duszności , zawroty głowy , zmęczenie , senność , ucisk w klatce piersiowej , bóle głowy . Nie wiem co się dzieje . Zaczynam się martwić , bo nigdy tak nie miałam .

Witam!
Proszę się przebadać internistycznie, zrobić podstawowe badania laboratoryjne, mierzyć ciśnienie krwi i tętno. Wskazane badanie neurologiczne, w miarę potrzeby RM głowy. Jeżeli badania wypadną prawidłowo, należy rozważyć tło nerwicowe i wszcząć odpowiednie działanie: psychoterapia i ew. leki p/lękowe.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.