Co powoduje dyskomfort bólowy w okolicach kręgosłupa piersiowego?

Objawy: Dyskomfort bólowy w okolicach kręgosłupa piersiowego,łopatki, brzucha po lewej stronie, mega apatia i zmęczenie trwające prawie 2 mc bez przerwy. Utrata 8 kg wagi - dieta i badania w tym czasie. 1 mc temu badania: gastro (lekkie zapalenie żołądka), kolonoskopia, MRI, TK (stłuszczenie miąższu wątroby - średnia gęstość 30 jH). USG jb, USG jądra (żylaki PRAWEGO powrozka), doppler kończyn dolnych. Krew i cukier i inne markery w normie. Podwyższone AFP - 18.0, Bilirubina - 1,5 i Trójglicerydy - 282. Czy takie dolegliwości może dawać trzustka, skoro MRI, TK, USG,marker CA19, amylaza i lipaza są w normie ?? Czy można to wykluczyć ?

Patologię trzustki można na pewno wykluczyć jeśli przeprowadzone tak liczne badania przez Pana nie wykazały nieprawidłowości w jej zakresie.