Co powoduje dziwne uczucie w podbrzuszu i zmęczenie?

Witam , mam 19 lat . Od niedawna doskwiera Mi dziwne uczucie w podbrzuszu, nawet nie ból ale lekki ucisk . Nigdy tak nie miałam . Tylko lekki ból przed okresem , ale okres minął był dziwny , lecz nie brałam tego do siebie. Dokucza Mi również ogólne zmęczenie , raz wzmożony apetyt na słodycze , a w pewnym momencie nie mam na nic ochoty. Mdłości nudności nie ma , jest tylko takie dziwne uczucie w gardle jakby coś tam było . Czy może być to ciąża?

Lek. Katarzyna Szymczak

Objawy mogą wskazywać na ciążę, sugeruję wykonać test ciążowy.
Pozdrawiam