Co powoduje i jak leczyć ble kręgosłupa po porodach?

Witam, jestem 4 miesiace po porodzie, to moja 3 ciąża mam 25 lat i mam problem codzienny z moimi plecami w odcinku dolnym, przez caly czas kluje mnie,do tego stopnia,że ciężko chodzić czy się podniesc z pozycji siedzacej czy po jakims zgieciu. Dodam ze od niedawna nie daje mi spokoju nawet nocą. Po porodzie tez jakos specjalnie sie nie oszczędzaalam,mąż do pracy-musialam sobie poradzic. Ciężko przy 3 dzieci. Nie bylam u lekarza z tym.

Lek. Katarzyna Szymczak

Wskazana jest kontrola u lekarza, rtg kręgosłupa oraz wizyta w Poradni Rehabilitacyjnej, odciążenie .