Co powoduje i jak leczyć otępienie i zawroty głowy?

Witam od tygodnia zmagam się z otępieniem i zawrotami głowy. Myślę że jest to sprawa błędnika 2 tygodnie temu miałam silne zapalenie obu uszu dostałam antybiotyk ''xorimax'' po zakończonej kuracji ból minął lecz pozostał pisk i szum w uszach. Kilka dni później złapały mnie silne zawroty głowy i otępienie trwają one 5 dzień czy błędnik ma coś z tym wspólnego ?

Witam!
Objawy opisane przez Panią nie są jednoznaczne, najbardziej prawdopodobne jest ich podłoże nerwicowe. Wskazany kontakt z psychiatrą lub psychoterapeutą i porządne leczenie zaburzeń emocjonalnych: psychoterapia, w razie potrzeby wsparta lekami p/lękowymi.
Życzę powodzenia
W. Łuczkowski.