Co powoduje i jak leczyć pękanie żył na nogach?

Witam, raz na jakiś czas podczas wysiłku fizycznego pękają mi żyły na nogach ( zazwyczaj na kostkach), objawia się to wcześniejszym bólem i silnym pulsowaniem, a po pęknięciu wylew krwi nie jest podskórny ale zewnętrzny, kończy się zawsze rozerwaniem skóry

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje zgłosić się do lekarza chirurga po badaniu badaniu będzie można coś więcej powiedzieć