Co powoduje i jak leczyć swędzenie skóry nad penisem?

Witam, nad penisem na skórze lonowej miewam problem ze swedzeniem strasznym i z tego powodu zrobiła mi sie sucha skóra czerwona która juz sie łuszczy, co to moze byc i gdzie z takim problemem mam sie udać? Do lekarza rodzinnego czy gdzieś dalej? Probowalem maścią przeciwgrzybicza clotrimazolum ale nic to nie dało

Lek. Tomasz Budlewski

Wstępnie do lekarza rodzinnego a po bezpośrednim badaniu będzie można coś więcej powiedzieć