Co powoduje intensywne krwawienie z macicy?

Dzien Dobry. Od 2 dni mam straszny problem. Mianowicie... 2 dni temu po stosunku dostalam krwawienie, nie towarzyszyl mu zaden bol. Krwawienie jest dosc obfite, zmieniam tampon co godzine, a w nocy zabrudzilam cale lozko. Dzis rano wybralismy sie do szpitala, pan doktor zrobil badania usg, ginekologiczne -ktore nie wykazaly nic, zero otarc ran na sciankach pochwy. Morfologia tez byla jak najlepsza, sladu ciazy brak. Od 4 miesiecy biore tabletki vibin. Koniec koncow Pan doktor wypuscil mnie do domu, a na pytanie co mi jest, czem tak krwawie -odpowiedzial "nie wiem, krwawi Pani z macicy". Przepisal tabletki hamujace krwawienia wewnetrzne. W szoku i bez zadnej wiedzy wrocilam wsciekla do domu. Pomocy. Czy wiadomo co sie dzieje? Czy mozliwe, ze badania nic nie wykazuja i po prostu "sobie krwawie"?

Na tabletkach antykoncepcyjnych krwawienia mogą się pojawiać bez istotnej przyczyny. Jeżeli w USG nie ma nieprawidłowości (błona śluzowa macicy, torbiele, polipy), to niestety trudno mówić o uchwytnej przyczynie.