Co powoduje kłucie pod pępkiem?

Witam. Kamil - 24 lata. Od dobrych dwóch miesięcy mam problemy z bólem brzucha (kłucie pod pępkiem po lewej stronie). Występuje on tylko czasami i nie jest uciążliwy. Godzinę\pół godziny po posiłku pojawia się uciążliwe bulgotanie w brzuchu i jelitach. Do tego dochodzą zaparcia i gazy (jeśli nie oddam gazów brzuch zaczyna boleć trochę mocniej). Stolec raz jest twardy raz miękki o różnych barwach (od jasnego brązu do ciemnego brązu) Gołym okiem nie dostrzegłem w nim krwi. Proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć