Co powoduje kłucie w brzuchu po prawej stronie poniżej pępka?

Od wczoraj mam kłucie w brzuchu po prawej stronie niżej pępka, są to ukłucia które trwają sekundę lecz jest ich kilkanaście podczas dnia, dodam że mam okres, nie odżywiam się zbyt zdrowo i regularnie ponieważ dużo pracuje. Czy to coś poważnego ? co to może być ?Dodam, że gdy byłam rok temu u ginekologa powiedział mi że mam krzywą miednice i nieraz mogą występować bóle z tego powodu i że to nic poważnego taka moja natura, wyniki cytologi były idealne... ale nigdy takich kłuć nie miałam.

Lek. Tomasz Budlewski

aby móc się wypowiedzieć konieczne jest badanie lekarskie. proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego.