Co powoduje kołatanie serca i zawroty głowy?

Witam. Mam 41 lat. Od półtora roku mam takie kołatania serca. Biorę betaloc 25 mg. Ale nie ustępują kolejną wizyta u kardiologa za pół roku. Nie wiem co się że mną dzieje. Czasami mam zawroty głowy, jest mi zimno boję się że zasłania. Kiedyś miałam wysoki cholesterol 248 mg ale lekarz powiedział że to nic strasznego. Mam już dosyć ciągłego złego samopoczucia. Proszę o pomoc . Pozdrawiam Magda

Witam!
Przedstawione przez Panią dolegliwości mogą mieć przyczynę emocjonalną, wówczas typowe leki nie będą zbyt dobrze działać. Lęk i niepokój wewnętrzny, oraz obniżony nastrój wskazują na ewentualność zaburzeń nerwicowych. Wskazana konsultacja psychiatryczna i rozważenie psychoterapii z lekami p/lękowymi.
Powodzenia
W. Łuczkowski.