Co powoduje krew w kale u niemowlaka?

Witam ,mam problem z synkiem który od urodzenia ma problemy. Za żeli nie od nietolerancji laktozy w kale która została stwierdzona jest cały czas na nutramigenie . Skończył roczek i nadal się pojawiają nitki skrzepniętej krwi w kale co to może sugerować ? W dziecię ma bardzo mało bo ma mocny refluks Wiec je tylko ziemniaki, marchew, jabłko ,banana ,kaszka bezmleczną kukurydziana nic innego czasem mu podaje przenice w postaci chleba bułki makaronu .prosze o pomoc czy to może świadczyć o allergie

Dieta niedoborowa, uboga w błonnik moze przyczyniać sie rowniez do zaparc i trudności podczas wyprozniania. Niezbędna będzie interwencja dietetyka który również pomoże w doborze prawidłowego żywienia- na podstawie diagnozy.
Pozdrawiam, dietetyk Marianna Hall
Centrum Dietetyki Nutrado (www.nutrado)