Co powoduje krew w stolcu po stosunku?

Witam. 14.07 odbyłam stosunek niezabezpieczony. 19.07 dostałam okres, trwał 3 dni, później 2 dni przerwy i plamienie. Dzisiaj (01.08) zauważyłam krew w stolcu. Co to może być? Czy wynik z krwi na bete hcg będzie wiarygodny, jeśli zrobię jutro (02.08)?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.